Amir Kral - Forex Trader

0 %
امیر کرال
معامله گر (تریدر) فارکس
 • سبک ترید :
  اصول
 • نوع ترید :
  روزانه
 • سابقه :
  7+ سال
زبان ها
انگلیسی
استانبولی
تورکی
سبک تحلیل
اصول
مدیریت سرمایه
روانشناسی
پلن معاملاتی
استراتژی
سایر مهارت ها
 • طراح وب سایت
 • بیزنس کوچینگ
 • مدیر سئو

شاخص میانگین درآمد ساعتی یا Average Hourly Earning

1400-08-04

شاخص میانگین درآمد ساعتی یا Average Hourly Earning

در ایالات متحده ، دستمزدها با استفاده از میانگین درآمد ساعتی یا Average Hourly Earning محاسبه و پرداخت می‌شوند . داده‌های این شاخص مربوط به کارکنان تولید در معدن  ، کارکنان بخش ساخت‌وساز  و کارکنان غیرنظارتی در صنایع ارائه‌دهنده خدمات است . این گروه ها تقریباً چهار پنجم از کل اشتغال در حقوق و دستمزد غیرکشاورزی خصوصی (NFP) را تشکیل می دهند .

زمانی شاهد رشد این آمار هستیم که شرایط اقتصادی خوب و نرخ بیکاری پایین باشد . این شاخص اولین داده مربوط به تورم نیروی کار می باشد که همزمان با شاخص NFP منتشر می گردد .

شاخص میانگین درآمد ساعتی جزء شاخص های پیشرو یا Leading Indicator برای تورم مصرف کننده است . زمانی که هزینه های بیشتری برای نیروی کار پرداخت می کنند ، معمولاً هزینه های بالاتری به مصرف کننده نهایی منتقل می شود.

 

گروههای واجد شرایط برای شاخص  Average Hourly Earning

کارمندان تولیدی و مرتبط شامل سرپرستان کاری و کلیه کارکنان غیر نظارتی (شامل رهبران گروه و کارآموزان) هستند که در ساخت ، پردازش ، مونتاژ ، بازرسی ، دریافت ، ذخیره سازی ، جابجایی ، بسته بندی ، انبارداری ، حمل و نقل ، نگهداری ، تعمیر ، سرایداری ، خدمات نگهبانی ، توسعه محصول،  تولید کمکی برای استفاده خود کارخانه (به عنوان مثال نیروگاه) ، نگهداری سوابق ، و سایر خدمات مرتبط نزدیک با عملیات تولیدی فوق .

کارکنان غیرنظارتی شامل افرادی در صنایع خصوصی و خدماتی هستند که بالاتر از سطح سرپرست کار نیستند . این گروه شامل افرادی مانند کارمندان اداری و دفتری ، تعمیرکاران ، فروشندگان ، اپراتوره ا، رانندگان ، پزشکان ، وکلا ، حسابداران ، پرستاران ، مددکاران اجتماعی ، دستیاران پژوهشی ، معلمان ، نقشه کش ها ، عکاسان ، آرایشگران ، موزیسین ها ، کارگران رستوران ها ، کارگران نگهبانی ، متصدیان ، نصاب ها و تعمیرکاران خط ، کارگران ، سرایداران ، نگهبانان و سایر کارکنان در سطوح شغلی مشابه که خدمات آنها ارتباط نزدیکی با خدمات کارکنان ذکر شده دارد .

 

روش تاثیر : عدد اعلامی بالاتر از حد انتظار باید به عنوان مثبت/صعودی برای USD در نظر گرفته شود ، در حالی که خواندن پایین تر از حد انتظار باید به عنوان منفی/نزولی برای USD در نظر گرفته شود .

یعنی “واقعی” بیشتر از “پیش بینی” برای ارز خوب است ( ‘Actual’ greater than ‘Forecast’ is good for currency ) .

میزان تاثیر : زیاد – در زمان انتشار معمولا شاهد نوسانات قابل توجه در بازار هستیم .

زمان انتشار گزارش : بصورت ماهانه ( در اولین جمعه هر ماه همراه با شاخص های Unemployment Rate و  NFP )

منبع انتشار گزارش : اداره آمار کار ایالات متحده (BLS) Bureau of Labor Statistics

ارسال شده در تحلیل فاندامنتالبرچسپ ها:
2s دیدگاه
 • مصطفی

  واقعا اطلاعات دقیق و کاملی را منتشر میکنید .
  از خداوند برای شما موفقیت و پیروزی خواستارم .

  16:39 1402-02-15 پاسخ
 • بابک

  بسیار عالی سپاس از زحمات شما

  21:47 1402-08-23 پاسخ
یک دیدگاه بنویسید

15 + هفت =

زندگیتو جوری بساز که داستانش ارزش گفتنو داشته باشه
‏‏ᴍᴀᴋᴇ ʏᴏᴜʀ ʟɪғᴇ ᴀ sᴛᴏʀʏ ᴡᴏʀᴛʜ ᴛᴇʟʟɪɴɢ