Amir Kral - Forex Trader

0 %
امیر کرال
معامله گر (تریدر) فارکس
 • سبک ترید :
  اصول
 • نوع ترید :
  روزانه
 • سابقه :
  7+ سال
زبان ها
انگلیسی
استانبولی
تورکی
سبک تحلیل
اصول
مدیریت سرمایه
روانشناسی
پلن معاملاتی
استراتژی
سایر مهارت ها
 • طراح وب سایت
 • بیزنس کوچینگ
 • مدیر سئو

شاخص سرمایه گذاری های بلندمدت یا TIC Long-Term Purchases

1400-09-07

شاخص سرمایه گذاری های بلندمدت یا Long-Term Purchases

شاخص سرمایه گذاری های بلندمدت (شاخص معاملات بلندمدت خالص) TIC به بررسی تفاوت در ارزش بین اوراق بهادار بلندمدت خارجی خریداری شده توسط شهروندان ایالات متحده و اوراق بهادار بلندمدت ایالات متحده خریداری شده توسط خارجی ها در دوره گزارش شده می پردازد . گزارشات این شاخص حرکت اکثر انواع اوراق بهادار مانند اوراق خزانه ، سهام شرکت ها و اوراق قرضه را منعکس می کند . به عبارتی این شاخص تمام جریان‌های سرمایه پرتفوی به داخل و خارج از ایالات متحده و موقعیت‌های حاصل از آن بین ساکنان ایالات متحده و ساکنان خارجی را اندازه‌گیری می‌کند .

با این حال ، گزارش این شاخص را نمی توان گزارش کاملی در نظر گرفت ، زیرا کل حرکت دارایی ها را منعکس نمی کند . به عنوان مثال ، اگر اوراق بهادار ایالات متحده خریداری شده توسط یک مقیم خارجی در یک حساب شخصی در کشور ثالث ذخیره شود ، این اوراق در گزارش منعکس نخواهد شد . علاوه بر این ، خارجی‌ها می‌توانند دلار آمریکا و سایر دارایی‌هایی را که در گزارش‌های TIC لحاظ نشده است ، نگه دارند .

با وجود ملاحظات فوق ، گزارش سرمایه گذاری های بلندمدت خزانه داری Treasury International Capital (TIC) نقش مهمی در پیشینه اخبار اقتصادی ایفا می کند و به دقت توسط سرمایه گذاران رصد می شود . معاملات با ساکنان خارجی در اوراق بهادار بلند مدت نشان دهنده مشارکت خارجی در بازار ایالات متحده و بالعکس است .

داده های این شاخص توسط تعدادی از مؤسسات در ایالات متحده ، از جمله بانک ها ، مؤسسات سپرده گذاری ، کارگزاران اوراق بهادار و معامله گران جمع آوری می شود . این داده‌ها می‌توانند نشان دهند که چه نوع اوراق بهاداری محبوب هستند .

این داده ها نشان دهنده تعادل سرمایه گذاری داخلی و خارجی است . برای مثال ، اگر خارجی ها 100 میلیارد دلار سهام و اوراق قرضه ایالات متحده خریداری کنند و ایالات متحده 30 میلیارد دلار سهام و اوراق قرضه خارجی خریداری کند ، قرائت خالص 70 میلیارد دلار خواهد بود .

 

چند نکته مهم در خصوص شاخص TIC Long-Term Purchases

1 – افزایش تقاضا برای اوراق بهادار داخلی و افزایش تقاضای ارز مستقیماً به هم مرتبط هستند ، زیرا خارجی ها برای خرید اوراق بهادار کشور باید ارز داخلی را خریداری کنند.

2 – داده های مربوط به معاملات بلندمدت می تواند بر نرخ بهره تأثیر بگذارد . این شاخص بیشترین تأثیر را بر بازارهای اوراق بهادار دارد.

3 – خزانه داری ایالات متحده این گزارش را ماهانه به عنوان بخشی از داده های سرمایه بین المللی خزانه داری (TIC) منتشر می کند.

4 – داده های این شاخص توسط وزارت خزانه داری ایالات متحده جمع آوری و منتشر می شود . همچنین توسط دفتر تحلیل اقتصادی به عنوان ورودی برای داده های تراز پرداخت های ایالات متحده استفاده می شود.

5 – داده های معاملات اوراق بهادار به صورت ماهانه و موقعیت های فرامرزی و قراردادهای مشتقه به صورت فصلی ثبت می شود .

 

روش تاثیر : اگر عدد اعلامی بهتر از پیش بینی اعلام گردد تاثیر مثبت روی ارز می گذارد.

یعنی “واقعی” بیشتر از “پیش بینی” برای ارز خوب است ( ‘Actual’ greater than ‘Forecast’ is good for currency ) .

میزان تاثیر : کم

زمان انتشار گزارش : ماهانه (حدود 45 روز پس از پایان ماه)

منبع انتشار گزارش : واحد سرمایه بین المللی وزارت خزانه داری Department of the Treasury International Capital (TIC)

ارسال شده در تحلیل فاندامنتالبرچسپ ها:
یک دیدگاه بنویسید

نوزده − 13 =

زندگیتو جوری بساز که داستانش ارزش گفتنو داشته باشه
‏‏ᴍᴀᴋᴇ ʏᴏᴜʀ ʟɪғᴇ ᴀ sᴛᴏʀʏ ᴡᴏʀᴛʜ ᴛᴇʟʟɪɴɢ